درباره ما

دستانو یک تیم تخصصی بازارگردی، بازارسنجی و بازاریابی محصولات صنایع دستی خوزستان و ایران است. دستانو، مشاور خریداران و کارگزار فروشندگان است. ما با مدیریت زنجیره ارزش از ابتدا تا انتها، رضایت خاطر را برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به ارمغان می آوریم.

ما برای دست ساخته های شما در بهترین زمان ممکن، مناسب ترین مصرف کنندگان را فراهم می کنیم. ما به ارزشمندی و اصالت کار دست استادکاران این مرز و بوم، پی برده و آن را ارج می نهیم.

ما به شرکت ها و سازمان ها کمک می کنیم جهت اعطای هدایا و یادبود،  به صنایع دستی اصیل شهر و کشورمان دسترسی داشته و هدایایی درخور را تقدیم کارکنان خود کنند.

سوالات متداول

1. فعالیت های دستانو شامل چه مواردی است؟

دستانو یک تیم تخصصی بازاریابی صنایع دستی است. تمامی خدمات از جمله طراحی اختصاصی، ثبت سفارشات، نظارت بر تهیه و ساخت محصولات صنایع دستی و در نهایت بسته بندی محصولات صنایع دستی و ارائه مشاوره های تخصصی در حوزه کسب و کار از جمله فعالیت های مجموعه دستانو می باشند.

2. نحوه ی همکاری با دستانو به چه صورت می باشد؟

شما می توانید از چند طریق با دستانو همکاری کنید:

-شما استادکار هستید: فرم درخواست همکاری را در صفحه اصلی پر کنید و برای همکاری با مجموعه دستانو اعلام همکاری نمایید.

-شما از صاحبان کسب و کار هستید: جهت دریافت خدمات (مشاوره کسب و کار، اعطای هدایا و یادبود سازمانی، بسته بندی محصولات و …) از ما، می توانید از طریق راه های ارتباطی با بخش روابط عمومی ارتباط برقرار کنید و درخواست هایتان را ثبت کنید.

 

3. نحوه ثبت سفارشات چگونه است؟

جهت هر گونه ثبت سفارش با بخش روابط عمومی از طریق راه های ارتباطی، ارتباط برقرار کنید.

4. دستانو در چه حوزه هایی به کسب و کارها خدمات مشاوره ای ارائه می دهد؟

مشاوره های دستانو، شامل سه دسته مشاوره می باشند:

-مشاوره تخصصی در حوزه کسب و کار (بخش بندی بازار، تعیین بازار هدف، جایگاه یابی در بازار، شناخت پرسونای مخاطب و … ).

-ارائه مشاوره تخصصی  به مشتریان در حیطه محصولات صنایع دستی

-ارائه مشاوره تخصصی به استادکاران تولیدکننده محصولات صنایع دستی

5. فاصله زمانی بین ثبت سفارش تا تحویل سفارشات چقدر است؟

تلاش ما بر آن است تا در کمترین زمانن ممکن، بهترین کیفیت ها را عرضه کنیم. لازم به ذکر است که فرآیند ثبت سفارش محصولات کاملا سفارشی و اختصاصی اندکی زمان بر است. در تمامی مراحل از لحظه ثبت سفارش تا تحویل می توانید از طریق راه های ارتباطی، پیگیری سفارشات را انجام دهید.

6. ایده طرح های سفارشی دستانو چگونه شکل می گیرند؟

مجموعه دستانو، مشاور خریدار و کارگزار فروشنده است. لذا ایده هایی که برای سفارش محصولات ارائه می نماید، طرح ها و مدل هایی است که در اتاق فکر دستانو به دست آمده اند. طرح هایی که ضمن زیبایی و اصالت، کاربردی بوده و نماینده شایسته ای از صنایع دستی ایران و هنر دست استادکاران برجسته ایرانی باشند.